KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9287201

nr 928 7201

Blandteknik

Signerad, Bulgarisk konstnär, slädfärd, 31x43

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 december 2014
kl 20:49:40

1/12 02:18:16 1      Vinnande bud